PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 688
ocen
7,2 10 1 140688
6,5 18
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

Tak biło tandetą od tego filmu, że nie wiedziałam czy wytrzymam do końca. I nie wytrzymalam. Nie
polecam, zwłaszcza jeżeli wcześniej ktoś widział genialne "Otwórz oczy".

ocenił(a) film na 2
Vanity772

Zgadzam się 100%

Vanity772

O tak, pewnie, Vanilla Sky jest buu fee i w ogóle hollywodzkie ścierwo, komercha dla gawiedzi, Abre los ojos, prawdziwy film dla koneserów, ten autentyzm, ten klimat.

hiruqer

Zgadzam się. Oraz Vanity772 do lektur a nie komentować filmy dla dorosłych.

ocenił(a) film na 7
Vanity772

Raczej dużo lepszy.

ocenił(a) film na 8
Vanity772

Dla mnie obydwa filmy są na równym poziomie. Początek Vanilla Sky to typowa kopia, ale dalej jest już dużo lepiej, mimo że to to cały czas ten sam film, tylko że robiony przez Amerykanów. Ale tak jak w przypadku "Dla niej wszystko" obydwie produkcje są dla mnie na równi.

ocenił(a) film na 5
Vanity772

Pełna zgoda, i też nie dotrwałem póki co do końca, chociaż się zmuszę i tak, żeby wydać rzetelnie ocenę.

ocenił(a) film na 5
Guru_Wyrocznia

Dotrwałem i... Muszę zmienić zdanie, nie jest tak źle jak wyglądało z poczatku. Gdybym nie widział chwilę wcześniej "Otwórz oczy", pewnie 7 bym dał. Do klimatu z oryginału sporo brakuje, choć końcówka podobny poziom, i jednak film naprawdę niezły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones